Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2020 13:31

24 kwietnia 2020 roku w szczególny sposób, z zachowaniem środków bezpieczeństwa, odbyło się wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie uczniom klasy trzeciej.

Trzynastu absolwentów kolejno, co pół godziny, odebrało świadectwo z rąk dyrektor szkoły Katarzyny Swachy. Dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, były to świadectwa z wyróżnieniem. Za wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły niektórzy otrzymali nagrody książkowe. Były gratulacje i ciepłe słowa od dyrektor szkoły oraz podziękowania od uczniów. I nadzieja, że po maturze odbędzie się spotkanie w szerszym gronie. Serdeczne gratulacje dla wszystkich absolwentów naszego liceum!

 

Ewa Jędrzejewska