Smerfy w klasie IIc PDF Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2016 20:36

24 lutego przedszkolaki z grupy „Smerfy” ponownie wzięły udział w zajęciach szkolnych uczniów klasy IIc. Tym razem starsi koledzy przygotowali dla małych gości krótki teatrzyk kukiełkowy pt: „Nie otwieraj nikomu, gdy jesteś sam w domu”.

Mali widzowie z dużą uwagą obejrzeli przedstawienie, chętnie odpowiadali na pytania dotyczące własnego bezpieczeństwa.

 

W drugiej części zajęć wszyscy uczestnicy wykonywali metodą przeplatania kolorowych pasków zakładkę do książki. Drugoklasiści byli pod wrażeniem zaangażowania w pracę młodszych kolegów, dokładności i wytrwałości w dążeniu do wykonania zadania. Efekt był wspaniały. Maluchy z dumą prezentowały swoje prace, które były równie dobrze wykonane, jak i ich starszych kolegów.

Podczas robótek technicznych uczniowie kasy IIc starali się pomagać przedszkolakom, a po skończonym spotkaniu już tradycyjnie odprowadzili gości i pożegnali w głównym holu naszej szkoły, zapraszając jednocześnie do następnej wizyty.


Wychowawca – Dorota Rafałkowska