Projekt "Moja miejscowość" PDF Drukuj Email
środa, 23 marca 2011 19:06

Uczniowie klasy IVb i IVc pod kierunkiem pani Anny Skrzypczyk realizowali na lekcjach historii projekt, którego celem było poznanie historii swojej miejscowości.

 Dzieci zbierały informacje o miejscach interesujących pod względem przyrodniczym i kulturalnym. Wynajdywały ciekawostki dotyczące historii swojego miejsca zamieszkania. Efakt pracy uczniów to foldery "Moja miejscowość". Czwartoklasiści pokazali w nich, czym mogą zachwycić nas: Ożarów, Suchodółka, Tominy, Kolecin i Binkowice.
Wykonane z ogromną starannością foldery zostały wyeksponowane na wystawie, cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Ten projekt to nieco inna, ale niezwykle ciekawa lekcja historii dla całej społeczności szkolnej.

Anna Skrzypczyk