„My i książki naszych marzeń w fotografii” – projekt zrealizowany przez nauczycieli bibliotekarzy: Ewę Jędrzejewską i Bożenę Goraj PDF Drukuj Email
czwartek, 26 maja 2016 14:25

W roku szkolnym 2015/2016 biblioteka szkolna w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie, we współpracy z innymi bibliotekami, nauczycielami, uczniami i rodzicami, realizowała rządowy program „Książki naszych marzeń”. W ramach programu otrzymaliśmy 2712,50 zł na zakup książek dla dzieci i młodzieży.

 

 

Nauczyciele bibliotekarze zrealizowali projekt fotograficzny propagujący czytanie książek przez dzieci. Efektem jest album fotograficzny „My i książki naszych marzeń w fotografii”, umieszczony na stronie internetowej szkoły i gminy oraz dostępny w bibliotece szkolnej.

Jednym z działań projektowych było zorganizowanie wystawy fotograficznej.